Menü
Üyelik Hesabı
Sepet

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Bütün ürünlerde çok al/az öde imkanı.

OpenCart Poco theme

Teslimat ve İade Koşulları

İADE, İPTAL ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

SihirliBardak.Com üzerinde yer alan ürünler, sipariş veren kişilerin talepleri doğrultusunda baskıları gerçekleştirilerek gönderilen ürünlerdir. Hazır baskılı bir ürün gönderimi yapılmamaktadır. Aynı zamanda baskısı yapılan bir ürünün baskısını çıkarıp tekrar basma veya kişilerin talebi doğrultusunda baskısı yapılan bir ürünün satışını bir başkasına yapma imkanı bulunmamaktadır. 

Bu nedenle, siparişi verilen ürün, sipariş veren kişinin belirttiği adrese ulaştıktan sonra iadesi veya değişimi yapılamaz. Aynı zamanda siparişin çalışmasına başlanmış ise iptal işlemi gerçekleştirilemez. Ancak sipariş verilen ürünün çalışmasına başlanmamış ise iptal işlemi gerçekleştirilir. Sipariş veren kişinin kredi kartı ile yaptığı ödeme 1 hafta içerisinde kendisine iade edilir.

Sipariş verilen ürünün tarafınıza hasarlı ulaşması durumunda iade etmeniz gerekmemektedir. Mail adresimize veya WhatsApp numaramıza ürünün hasarlı olduğuna dair fotoğraf göndermeniz gerekmektedir. Toptan siparişlerde maksimum 5 adede kadar kargo tutanağı tutulmasına gerek kalmadan, sadece hasarlı ürünün/ürünlerin fotoğrafını göndermeniz durumunda ücretsiz olarak telafi etmekteyiz. 5 adedin üzerinde hasarın telafi edilmesi için kargo tutanağı tutulması gerekmektedir.


TESLİMAT BİLGİLERİ

SihirliBardak.Com e-ticaret sitesinde yer alan ürünler hazır baskılı ürünler değildir. Kişilerin talepleri doğrultusunda baskıları gerçekleştirilen ürünlerdir. Bu nedenle verilen siparişler baskı öncesi tasarım çalışması, baskı çalışması ve paketleme çalışması gibi süreçlere ihtiyaç duymaktadır. Söz konusu bu süreçler stok durumu ve sipariş yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir.

Standart olarak, stoklarda herhangi bir sorun olmaması durumunda 1 iş günü içerisinde 300 adet ürün baskı çalışması yapılabilmektedir. Dolayısıyla sipariş yoğunluğu ve stok problemi olmaması durumunda, 300 adet verilen siparişin baskısı ve paketlemesi 2 iş gününde gerçekleştirilip, gönderimi sağlanmaktadır.

Sadece SihirliBardak.Com üzerinden değil, aynı zamanda aktif olarak KupaBardakToptan.Com üzerinden de siparişler alınmaktadır. SihirliBardak.Com stokları otomatik olarak güncellenememektedir. Dolayısıyla SihirliBardak.Com üzerinden siparişi verilen ürünün stoğunun bitmiş olma olasılığı bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda tedarikçilerden ürün tedariki gerçekleştirilir. Tedarikçilerde de stok yok ise sipariş iptal edilir ve ücret 1 hafta içerisinde sipariş veren kişinin sipariş verdiği kredi kartına iade edilir.

Siparişinizin tarafınıza ne zaman ulaşacağı, stok sorunu olup olmadığı ve diğer konularda net bilgi alabilmeniz için, sipariş öncesi tarafımızla iletişime geçmenizde fayda bulunmaktadır. En net süreyi ancak sipariş öncesi vermemiz mümkündür. Bütün siparişler belirtilen süre zarfında gönderilmektedir. Stok, tedarik, baskı veya herhangi bir problemde siparişinizin belirtilen süre içerisinde gönderilemeyecek olması durumunda tarafınızla iletişime geçilerek söz konusu gecikme bildirimi yapılmaktadır. Lakin sipariş öncesi tarafımızla iletişime geçilmesi neticesinde aldığımız binlerce sipariş de bu gibi bir sorun yaşanmamıştır.

Siparişinizin kargoya teslimatından sonraki süreç tamamen kargo firması ile alakalıdır. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza bir kargo takip numarası iletilmektedir. İş yoğunluğumuz veya diğer herhangi bir nedenle tarafınıza kargo takip numarası iletilmemiş ise iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek kargo takip numaranızı talep edebilirsiniz. Ardından firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmasının sitesinden kargo takip numaranız ile siparişinizin takibini sağlayabilirsiniz. Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin tarafınıza teslim edilmesi hususunda firmamızın herhangi bir bilgisi veya müdahalesi bulunmamaktadır.

Sihirli Bardak Youtube İzle
SihirliBardak.Com WhatsApp