Menü
Üyelik Hesabı
Sepet

Alışveriş sepetiniz boş!

Ara Toplam: 0,00 TL
Toplam: 0,00 TL

Bütün ürünlerde çok al/az öde imkanı.

OpenCart Poco theme

Hakkımızda

SihirliBardak.Com, Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri firmamızın, adetli ve toptan olarak, kişilere, kurumlara ve firmalara özel baskıları yapılan ürünlerin kolaylıkla sipariş verilmesini amaçlayan e-ticaret sitesidir.

2015 yılından bu yana bilişim hizmetlerinin yanı sıra baskılı ürün çalışmaları yapmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan KupaBardakToptan.Com web sitesi üzerinden 2015 yılından bu yana 100.000 adedin üzerinde baskılı ürün çalışması ve binlerce sipariş gönderimi gerçekleştirdik. Sipariş veren referanslarımız arasında Türkiye 'nin en büyük firma ve kurumlarının bulunmasının haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Her geçen gün daha fazla kişi, firma ve kuruma kalite ve memnuniyet odaklı çalışmalar yapabilmek doğrultusunda adımlar atmaktayız.

2015 yılında kurulduğumuz günkü, kalite ve memnuniyet odaklı hizmet misyonumuzdan hiçbir zaman taviz vermedik. Aynı zamanda baskılı ürün alanında Türkiye 'nin büyük firmaları arasında olma vizyonumuzu da yerine getirmekten ayrıca mutluluk ve gurur duymaktayız. Söz konusu bu vizyonu daha da yukarılara taşımak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sihirli Bardak Youtube İzle
SihirliBardak.Com WhatsApp